AiSpark Super:tiek plėtros valdybos mažoms:šiek tiek

€16.43

Aprašymas

Ji bus sukurta su dvišalės simetrijos, borto mikro:tiek valdybos lizdas, 18650 baterija, lizdas, USB maitinimo sąsaja, 3-5v išorinio maitinimo sąsaja, 4 programuojami RGB šviesos, garso, I2C sąsaja , WI-fi, kamera, nuoseklusis prievadas, visų rūšių motorinių sąsajas ir pan., kurie yra plėtros valdybos skirta mikro:tiek.Ji taip pat gali būti sujungti su 2 kanalų žingsninių variklių, 4 kanalų nuolatinės SROVĖS varikliai, 8 kanalo actuators, kartu su stabilus elektros energijos tiekimo schema ir įvairios apsaugos grandinėse, šio plėtros valdyba turi stiprų gebėjimą vairuoti motorines.Mes plečiame 17 pin header IO uostų ir 10 aligatorius įrašą sąsajos remti mūsų jutiklių moduliai.WIFI kamera, nuoseklioji sąsaja, AI sąsaja ir "LEGO" skylės leidžia vartotojams išplėsti į daugiau įdomių projektų.Jūs galite kurti savo formos su LEGO plytų, prisijunkite kai kurių elektroninių prietaisų, ir ją kontroliuoti mikro:šiek tiek programavimo.Tai puikus pasirinkimas jūsų robotų projektų grindžiamas Mikro:tiek!

Funkcija Centrinės ašies dizainas, dvišalė simetrija.Borto turinio yra daug, micro:tiek lizdas, programuojamas RGB šviesos, garso ir paramos AI, nuosekliojo ryšio.Galia gebėjimui vairuoti ir nuolatinės SROVĖS varikliai, žingsninių varikliai, actuators, borto garsinis signalas ir programuojamas RGB šviesos. 17 efektyvių mikroorganizmų:tiek IO uostus, 10 aligatorius įrašą sąsajos yra saugomos, ir kai kurie Yahboom jutiklių moduliai gali būti prijungtas.Trys maitinimo būdas: micro USB maitinimo, 18650 ličio baterija maitinimo, 3-5v išorės baterija dėžutės elektros energijos tiekimo. 6. Suderinamas su LEGO plytų, galite sukurti įvairių kūrybos formų, pavyzdžiui, statyba blokai robotai, vėjo malūnai, automobiliai ir pan. 7. Tai reiškia, BBC micro:tiek gali labai lengvai tapti įvairių robotų projektų.

Išsamiau

Paketų sąrašas

Atskiras plėtros valdyba

Super:tiek expansion board*1

Pagrindinio paketo

Super:tiek expansion board*1

18650 akumuliatorius *1

USB kabelis*1

Pagrindinio paketo su statybos blokų pack

Super:tiek expansion board*1

18650 akumuliatorius *1

USB kabelis*1

Pastato bendrosios paramos paketas*1

Išplėstinis paketas

Super:tiek expansion board*1

18650 akumuliatorius *1

USB kabelis*1

Pastato blokas servo paketas*1

Pilka servo*1

Raudona motorinių*1

Dokumentai


  • Priedų Tipas: Pratęsimo Valdyba
  • Suderinamas su: Mikro
  • Prekės Pavadinimas: yahboom
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Žymos: bomberman, lora aviečių, mikro cirkuliacijos pratęsimo, , mikro tiek robotas, yahboom, moteino, puslaidininkiniai, plytelių, gipskartonio plėtra.

Moryak269
2021-02-04
5/5
Very good article. I arrive sooner than expected.

Jums taip pat patiktų