Automatinių Purkštuvų 360 Laipsnių Besisukantis Sodo Laistymo Purkštuvas Ekologija, Drėkinimo, Žemės Ūkio Drėkinimo Vejos Aušinimo

€4.11

Produkto pavadinimas: DN15 (1/2) rotacinis antgalis Purškimo kryptis: 360 ° Dydis: 1/2 " Medžiaga: Inžinerijos Plastiko Purškimo srautas: 550L / h Savybės: pagrindinis organas produktas yra juoda ir viršutinis dangtelis yra oranžinės spalvos.Apvalios formos yra panašios į rankas-nepaskirstytasis kulkas, ir pats produktas turi sprogstamosios galios, kaip ranka išlaikė kulkas.Vanduo patenka ir išleidimo antgalis pagal tam tikrą spaudimą, dangtelis atsidaro pagal veiksmų vandens, slėgio, ir vanduo purškiamas vienodai ir išsamiai apie augalus per 2 skyles 2 formą įspūdingas vandens srovės, kad pasukti 360 laipsnių. 2. Taikymo sritis: gėlių, vejos, žemės ūkio ir pramonės drėkinimo ir kt.


  • Purkštuvų Tipas: 360 Pavara
  • Prekės Pavadinimas: Ūkininkas bobo
  • Tipas: Purkštuvai

Žymos: satin naktiniai marškiniai, jk, atleidimas apima lg k11, satin naktiniai drabužiai dydis, relic žiūrėti garantija, satin naktiniai drabužiai mėnulis, satino miegą mažas, satino nickels maišytuvas, pasitikėjimas meškere, satino nightie užsakymą.

Juliet Lia83
2020-08-24
4/5
i never received the item. after a dispute i has a full refund.

Jums taip pat patiktų