Nebulizador Silent Inhaliatoriaus Garuose Prietaisų Nešiojamas USB Įkrovimo Mini Tinklinio Purkštukai Inhaliatorių Nebuliser, Kūdikiams, Vaikams, Suaugusiems

€18.89 €37.79

techninis parametras

Maitinimas: DC 5V/1A Darbo dažnis: 110±10kHz Garinimo greitis: ≥0.25 mL/min. Didžiausias triukšmas: ≤50dB(A) Maksimalus vandens medicinos taurė: ≤60℃ Masė (be baterijų): 150g±5g (integruota ličio baterija) Matmenys: W42*D40*H100(mm) Vaikų kaukė: (100mm*60mm*70mm) ±5mm Suaugusiųjų kaukė: (140mm*80mm*80mm) ±5mm Duckbill dydis: (53.4 mm*36mm*26mm) ±0,5 mm

Mėlynos ir rausvos spalvos, yra papildomi

Jie tik spalva skiriasi, jūs galite pasirinkti pagal jūsų pageidavimus.

Įvadas į dulkinimo įkvėpus terapija

Kvėpavimo takų ligų gydymui yra gana ilgas ir skausmingas.Veiksmingas gydymas gali sutrumpinti gydymo laiką ir sumažinti skausmą.Palyginti su kitais vaistais, inhaliatoriaus įkvėpus terapija turi šiuos privalumus: 1. Tiesiai į alveoles per nosį ir gerklę, vaistai yra tiksli ir poveikis yra greitas 2. Jis neturi praeiti pro kitus organus ir turi mažai įtakos kitų organų Šis prietaisas yra saugus ir efektyvus medicininis prietaisas, kuris suteikia medicina žmogaus plaučių, kvėpavimo takų ir burnos ertmės; šis prietaisas yra paprastas naudoti, lengvas nešioti, patogūs naudoti, ir maža dozė.Ji tinka šeimų ir medicinos vienetai.

Taikoma srityje

1. Ūmus uždegimas, viršutinių kvėpavimo takų 2. Plaučių emfizema, plaučių, širdies ligos ir infekcijos, kurių storio skreplių, sunku expectoration, arba bronchų spazmas, dusulys, bronchiectasis, infekcija, plaučių abscesas ir kitų žmonių, su storu skreplių, kad nėra lengva kosulys iki 3. Ūmus ir lėtinis bronchų

Maitinimo šaltinis

prekės informacija

Švarus

Prašome išjungti galios iki valymo produktas. 1) Pašalinti dalys iš priimančiosios: skystas medicina taurės asamblėjos (įskaitant purškimo sąsaja), skystis, medicina puodelio dangtelio, įsiurbimo antgalis, inhaliatoriaus kaukę ir kitos dalys ir naudoti indą, jį valyti su šiltu švariu vandeniu ne daugiau kaip 40°C apie 5 minutes. 2) Po plovimo, naudokite švarų medicininė marlė išeiti drėgmę ir visiškai jį nusausinkite. 3) Nuvalykite korpusą iš pagrindinio bloko.Jei yra bet kokia medicina, likusias ant elektrodo kontaktai, mirkymas jį švariu medicininę marlę ir išgręžkite jį pašalinti purvą.Po valymo leiskite pagrindinį įrenginį sausoje vietoje. 4) Laikyti sausoje ir švarioje vietoje, siekiant išvengti užteršimo.pastaba: ●Priimančiosios negalima išvalyti, siekiant išvengti vandens patekimo į priimančiosios. ●Gera medicininė marlė nuvalyti drėgmę nuo pagrindinio bloko ir priedai ir laikyti jas sausas, kad būtų užtikrintas saugus naudoti kitą kartą. ●Nenaudokite distiliuoto vandens arba išgrynintas vanduo, filtruotas daug kartų.

Dezinfekuoti

Po kiekvieno naudojimo, jums reikia sterilizuoti skystis vaistas, taurės, purškimo sąsaja, skystas medicina taurės dangtis, siurbimo antgalis, įkvėpus kaukė ir kitų dalių, šis metodas yra taip: 1) Atlikti kasdien dezinfekavimo skysčio medicina taurės asamblėjos (įskaitant purškimo sąsaja), skystas medicina taurės dangtis, siurbimo antgalis, įkvėpus kaukė ir kitos jų kūno dalys su vandens temperatūra ne aukštesnė nei 40°C, išgrynintas vanduo/ligoninės dezinfekcijos priemonė.a.Pamirkykite komponentai skysčio medicina taurės (įskaitant purškimo sąsaja), skystis, medicina puodelio dangtelio, įsiurbimo antgalis, inhaliatoriaus kaukę ir kt.gryno vandens/ligoninės dezinfekcijos, ne aukštesnėje kaip 40C temperatūroje 30 minučių, ir tada naudokite šiltą vandenį ne daugiau kaip 40°C Įtraukti netoksiškas plovikliu plauti visos dalys.b.Galiausiai, nuvalykite vandens su gera medicininė marlė.C.Nuvalykite visus paviršius, inhaliatoriaus kaukę ir kandiklį su 75% medicinos alkoholio, dezinfekuoti juos, ir išdžiovinkite juos kruopščiai prieš saugojimą. 2) Naudoti standartinis kūdikių buteliukas garo visų komponentų, tokių kaip skystas medicina taurės asamblėjos (įskaitant purškimo sąsaja), skystas medicina taurės dangtis, siurbimo antgalis, įkvėpus kaukė ir kt.Sterilizuoti puodą su garais 10 minučių, prašome kreiptis į gamintojo instrukcijas.pastaba: ●Priimančiosios negali būti sterilizuotas tiesiogiai garo sterilizer išvengti garų drėgmė nepatektų į priimančiosios. ● Dezinfekuojančios medžiagos likučiai turi būti nuvalyti švariu medicininė marlė ant dalių, kad būtų užtikrintas saugus naudoti kitą kartą. ●Nenaudokite distiliuoto vandens arba išgrynintas vanduo, filtruotas daug kartų.


 • skysčio temperatūra: ≤40℃
 • Prekės Pavadinimas: WITLEOF
 • darbinė temperatūra: 5 - 40 ℃
 • Darbo Drėgnumas: 15-95%RH (Be Kondensacijos)
 • Darbo Dažnis: 110±10kHz
 • Modelio Numeris: AH-N5Li/AH-N8Li
 • Kilmės: Kinija
 • Elektros Specifikacija: d.c.5V / 1.5 VAA
 • Suma likęs skystis: <0,1 mL
 • Puodelio Talpa: 8mL±0,5 mL
 • Grūdelių dydis: MMAD8.0um±25%
 • Darbinis Triukšmas: Kaip 50dB
 • inhaliatoriaus norma: ≥0.25 ml/min.
 • Darbinis oro slėgis: 700-1060hPa

Žymos: steam cleaner, pigūs inhaliatoriaus mašina, medicinos įkvėpus, sekso žaislas, suaugusiųjų astmos, Splice, kompresorius įkvėpti inhaliatoriaus, purkštukai dėl inhaliatoriaus, garų purkštuvas, nosies inhaliatoriumi.

Jordanboy23
2020-12-09
5/5
Inhaler Super, sodium chlorine, collection for inhalation pharmacy with sodium sprays wonderful.
Romanov 10
2021-02-01
5/5
небулайзер супер, очень мне понравился, качественная сборка, пользоваться очень удобно. он работает от аккумулятора, провода ни какие не мешают. маленький размер, бесшумный. очень довольна им, ребенок сам сидит с ним дышит, в ручке детской лежит удобно, берите, вещь нужная в доме. пришел в фирменной коробке.в комплекте зарядное, две маски, и плюс насадка для носа, инструкция.

Jums taip pat patiktų